Velikonoční výzva

Pozvolna začíná jaro a my bychom rádi poslali první sluneční paprsky i do domovů pro seniory. Proto jsme na zbylé týdny, které nás dělí od Velikonoc, připravili s Úsměvem do schránky Velikonoční výzvu!

O co se jedná? Velikonoce našich babiček jsou plné tradic a zvyků – snad vás tedy nepřekvapí, že mezi ně patří i každoroční velikonoční posílání pohlednic s jarními motivy příbuzným a známým..

Ale nepůjde o ledajaké pohlednice – posílejme seniorům pohlednici/kraslici!

Mnohokrát děkujeme, že posíláte! Vaše úžasné pohlednice přinášejí Velikonoce do desítek domovů ke stovkám seniorů. Momentálně nám bohužel došly placky, a tak Vám je nemůže na památku poslat. Projekt ale funguje dál, a proto můžete Úsměvy do domovů nadále posílat. Nesmírně si Vaší aktivity vážíme! Díky.

Zúčastni se a získej PLACKU!

Naši dobrovolníci vyrobili speciální černobílé velikonoční pohlednice k vybarvení, které si můžete vytisknout a poslat do Vámi vybraného domova, nebo si omalovánkovou pohlednici vyrobte sami, nic to není. Zajistíme tak babičkám a dědečkům náhradu, či trénink malování kraslic a zároveň i malou arteterapii.

Jste připraveni na novou výzvu? A až budete pohlednice posílat, nezapomeňte se nám s ní vyfotit a obrázek nám poslat, nebo ho sdílejte na sociálních sítích a označte nás (#usmevdoschranky) –> a placka je Vaše.

Jak to funguje?

1. Vyrob velikonoční černobílou pohlednici

Vytvořte černobílou pohlednici, případně si vyberte z níže přiložených a vytiskněte si ji.

A proč má být pohlednice černobílá? Jednou z relaxačních činností v domovech pro seniory je právě vybarvování, omalovánky – a Vy máte možnost jim jednu takovou poslat.

2. Vyfoť se s ní a pošli nám fotku

K dalšímu kroku patří Vaše fotka s vyrobenou pohlednicí, abychom věděli, komu máme poslat odměnu.

A na co se můžete těšit? Rozhodli jsme se Vám zaslat placku s logem Úsměvu do schránky, aby Vám mohla připomenout, jak skvělou komunitu tvoříte.

3. Pošli vyrobenou pohlednici do domova

Poslední krok určitě už všichni znáte – z našeho seznamu domovů vyberete ten, kam pohlednici pošlete.

Pohlednice ke stažení

Organizátoři projektu

Chci poslat pohlednici