Jak to funguje

Vyplňte na našem webu mini-dotazník pro domovy pečující o seniory.

Za nějaký čas Vám začnou přicházet pohlednice od
dobrovolníků. Stačí vybírat schránku.

Příchozí pohlednice nejdříve nechte 1 až 2 dny mimo dosah klientů. Kdyby na nich byly nějaké viry, za tuto dobu by měly
zahynout.

Po dvou dnech můžete pohlednice rozdat svým klientům. Věříme, že je v této těžké době takové malé povzbuzení potěší.

Do dotazníku vyplníte jen adresu Vašeho zařízení a počet pohlednic, které byste chtěli pro své klienty. My tyto údaje zveřejníme na našich stránkách, a dobrovolníci Vám budou moci pohlednice posílat.

U pohlednic bude místo adresáta napsáno „Úsměv do schránky“.

Bohužel nemůžeme kontrolovat obsah pohlednic, a tak je jistá míra opatrnosti na místě, ale pevně věříme, že budou všechny od srdce.

přihlaste vaše zařízení

podmínky pro domovy

Pokud jste se rozhodli zapojit do projektu Úsměv do schránky váš domov seniorů, nebo jiné státní i nestátní zařízení (za což jsme Vám velmi vděční), zavazujete se k plnění níže uvedených podmínek a doporučení:

  • v souvislosti s pandemií koronaviru dbáme zvýšené opatrnosti při předávání pohlednic a necháme je mimo dosah klientů alespoň do příštího dne, pro klidné svědomí doporučují iniciátoři dny dva* *k tomuto opatření vyzýváme na základě studie National Institute of Allergy and Infectious Diseases, která ve svém výzkumu zjistila, že na kartonu vydrží virus existovat 24 hodin (https://www.niaid.nih.gov/news-events/new-coronavirus-stable-hours-surfaces)
  • máme na zřeteli, že iniciátoři projektu nemají žádnou možnost odeslané pohlednice prověřovat, a proto je jistá míra opatrnosti na místě – pokud by došlo k nějakému problému, ihned je kontaktujeme na emailovou adresu usmevdoschranky@gmail.com.
  • pokud bychom měli jakékoliv dotazy, nebo se chtěli s iniciátory podělit o zpětnou vazbu, obrátíme se na ně formou e-mailu na výše zmíněné adrese
  • pokud by nám nevadilo pomoci také iniciátorům Úsměvu do schránky, můžeme zaslat fotografii svého snažení na uvedeným email, čímž dáme automaticky souhlas k jejímu případnému zveřejnění při propagaci projektu

Vzorové pohlednice

Previous
Next

partneři